Våre ansatte og våre avdelinger

Grønt Punkt Norge AS består av 24 ansatte. Selskapet er organisert i fem avdelinger: Administrasjon  og økonomi, Medlemskap, Gjenvinning, Utvikling og Kommunikasjon. 

Grønt Punkt Norge sitt styre og eiere kan du lese mer om her.

 

Vi har ingen ledige stillinger for tiden.

 

Administrasjon - økonomi

Har ansvar for overordnet økonomistyring, budsjettering og administrative forhold.

Ansatt portrett
Administrerende direktør

Jaana Røine

Mob: +47 90 50 57 35
E-post: jaana@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Økonomisjef

Erik Torkildsen

Tlf: +47 97 04 41 97
E-post: erik@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Lunsjansvarlig

Roy Rustad

Ansatt portrett
Business controller

Lars Frisvold

Mob: +47 91 39 81 66
E-post: lars@grontpunkt.no

Medlemskap

Har ansvar for å administrere finansieringen av returordningene, yte service ovenfor medlemmer og verve nye. E-post: medlem@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Salgssjef og avdelingsleder

Elisabeth Kollerød

Mob: +47 90 76 63 16
E-post: elisabeth@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Key account manager

Jan Petter Nerhus

Mob: +47 91 14 44 72
E-post: jan.petter@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Senior medlemskonsulent

Hilde Lieng

Tlf: +47 22 12 15 00
E-post: hilde@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Key account manager

Brita S. Lundgreen

Mob: +47 91 78 82 53
E-post: brita@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Senior medlemskonsulent

Lise Milett

Tlf: +47 22 12 15 00
E-post: lise@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Key account manager

Dani Eilertsen

Mob: +47 40 85 35 55
E-post: dani@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Account manager

Gro-Lisbeth Ness

Tlf: +47 22 12 15 00
E-post: gro-lisbeth@grontpunkt.no

Gjenvinningsavdelingen

Ansvar for innsamling og gjenvinning av kartong og plastemballasje. Generelle henvendelser: gjenvinning@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Leder gjenvinningsavdelingen

Svein Erik Rødvik

Mob: +47 40 03 81 70
E-post: svein.erik@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Avsetningsansvarlig

Morten Hjorth-Johansen

Mob: +47 48 24 50 23
E-post: morten@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Kvalitetssjef

Petter Aaby Vebenstad

Mob: +47 92 28 20 54
E-post: petter@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Prosjektleder næringsliv

Are Magnus Adolfsen

Mob: +47 97 60 22 23
E-post: are.magnus@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Prosjektleder kommuner

Kristian Nordby

Mob: +47 95 16 16 54
E-post: kristian@grontpunkt.no

Utvikling

Ansvar for analyser, kompetansebygging og kontakt med viktige interessenter. E-post: utvikling@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Fagansvarlig analyse

Marte Ohnstad Kittilsen

Mob: +47 47 40 05 74
E-post: marte@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Fagansvarlig materialer og teknologi

Sina Maria Lystvet

Mob: +47 98 48 45 76
E-post: sina@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Digital forretningsutvikler

Elisabeth Våland Suhr

Mob: +47 93 86 07 48
E-post: elisabeth.s@grontpunkt.no

Kommunikasjon

Presse og mediekontakt. Ansvar for utforming og gjennomføring av bedriftens kommunikasjonstrategi- og tiltak. E-post: info@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Kommunikasjonssjef

Kari-Lill Ljøstad

Mob: +47 95 06 38 05
E-post: kari-lill@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Kommunikasjonsansvarlig næringsliv

Arve Martinsen

Mob: +47 47 38 98 18
E-post: arve@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Kommunikasjonsansvarlig kommuner

Gunnar Moen

Mob: +47 97 02 78 97
E-post: gunnar@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Nettredaktør | internjournalist

Karoline Carlsen

Mob: +47 92 26 10 20
E-post: karoline@grontpunkt.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?



For å kunne håndtere din hendvendelse/bestilling blir skjemaet lagret. Se hvordan vi behandler personopplysninger.