Ta kontakt

Avdelingen for Medlemskap har ansvar for å administrere finansieringen av returordningene, yte service ovenfor medlemmer og vederlagsbetalere, samt verve nye medlemmer. Kontakt oss gjerne om du har spørsmål knyttet til medlemskap eller vederlag. 

E-post: medlem@grontpunkt.no eller telefon: 22 12 15 00. 

Medlemskap

Har ansvar for å administrere finansieringen av returordningene, yte service ovenfor medlemmer og verve nye. E-post: medlem@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Salgssjef og avdelingsleder

Elisabeth Kollerød

Mob: +47 90 76 63 16
E-post: elisabeth@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Key account manager

Jan Petter Nerhus

Mob: +47 91 14 44 72
E-post: jan.petter@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Senior medlemskonsulent

Hilde Lieng

Tlf: +47 22 12 15 00
E-post: hilde@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Key account manager

Brita S. Lundgreen

Mob: +47 91 78 82 53
E-post: brita@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Senior medlemskonsulent

Lise Milett

Tlf: +47 22 12 15 00
E-post: lise@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Key account manager

Dani Eilertsen

Mob: +47 40 85 35 55
E-post: dani@grontpunkt.no

Ansatt portrett
Account manager

Gro-Lisbeth Ness

Tlf: +47 22 12 15 00
E-post: gro-lisbeth@grontpunkt.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?



For å kunne håndtere din hendvendelse/bestilling blir skjemaet lagret. Se hvordan vi behandler personopplysninger.